Květen 2011

Gottwaldovi- část 1

30. května 2011 v 20:55 | Chiara |  Rodina Gottwald
Je tu naše první rodinka na tomto blogu. Jmenuje se rodinka Gottwaldova. Nebojte se, nejde o koministy, jde jen o čistou náhodu :-)

To je ona. Klementina Gottwaldová. Dovolte, abych vám o ní řekla pár slov. Právě se přistěhovala do Vavřincova kvůli její sportovní kariéře. Je to rozená sportovkyně, není to žádná křehotinka. Před stěhováním se rozhodovala, zda-li dá přednost kariéře v armádě, či začně profesionálně sportovat ( konkrétně basketbal). Samozřejmě, že sport vyhrál...
Mimo jiné je Klementina workoholička, proto většinu volného času věnuje práci doma. Dále je Klementina vegetariánka. To jí možná i trochu zabraňuje jíst, což jí pomáhá ke skvělé postavě, která je na ní nepřehlídnutelná. Co je na Klementině zvláštní, je její posedlost uklízení. I sebemenší skvrna ji dokáže donutit vytáhnout desinfekci a hadr. To na ní obdivuji. A co Klementině pomáhá při svídění? Její obrovský smysl pro flirtování. Dokáže přesvědčit každého chlapa, aby na ni nepřestal myslet.

Uvítací článek

29. května 2011 v 18:54 | Chiara

Tímto článkem bych vás chtěla přivítat na blogu Thesims3-Chiara!
Jak už si z názvu určitě odvodíte, blog bude zaměřen na hru The Sims 3. Ale bude pouze autorský. Nemám ráda kopírování, ani z webových stránkek, jako jsou downloady, či obrázky z flickru. Zde budou hlavně příběhy rodinek, komixy a občas i nějaká grafika. Doufám, že tento blog nebude jen takový zastrčený blog v koutečku a že se sem budete rádi vracet.
Jen taková menší informace- Zde na blogu je i mimo jiné robrika ankety. Ty budou pravidělně přibývat každou neděli v 1500. Budou i jiného tématu než jen The Sims 3. Proto budu ráda, když občas přijdete zahlasovat :-)
Mějte se hezky
Chiara

Rodinky

29. května 2011 v 18:41 | Chiara
Rodina 1: Gottwladovi
Rodina 2: Hartovi

Oblíbené stránky

29. května 2011 v 17:40 | Chiara

Ikonky nejsou nějak speciálně seřazeny, pořadí je náhodné.

Moje tvorba

29. května 2011 v 17:22 | Chiara
-Malínké obrázky (100x100 px)

Blog

29. května 2011 v 17:18 | Chiara
-Vše okolo dění na blogu
-Aneb šatník blogu
-Jaký máte vy názor?
-Znáte ji?