Červen 2011

Gottwaldovi-část 2

21. června 2011 v 13:00 | Chiara |  Rodina Gottwald


Následující týdny se Klementina soustředila pouze na práci. Každý den chodila do posilovny a do parku s míčem. Zrovna minulý týden v parku uviděla jednoho mladíka. Okouzlil ji na první pohled. Ihned mu nabídla, zda-li si s ní nechce zaházet. Klementina mladíka očividně okouzlila, protože z ní byl v šoku a navíc nabídku okamžitě přijal. Naše profesionální sportovkyně je zvyklá dávat tvrdé rány, tak není divu, že mladíkovi málem zlámala prsty. Toho to za chvíli přestalo bavit a chtěl odejít. Jenže Klementina ho zastavila.

Anketa- Jaké knihy nejraději čtete?

19. června 2011 v 15:23 | Chiara |  Ankety


Tentokrát s cca. půhodinovým zpožděním. Já tu anketu snad nikdy nezveřejním přesně!
No, pojďme k anketě. Tentokrát jsem zvědavá, jaké knihy jsou vám nejbližší. Pokud byste měli nějaký spoeciální typ na nějakou knihu, určitě napište do komentářů. Já mám také jeden. Knihu Strašidla na Silvštejně. Ten název zní asi poněkud dětinsky, ale kniha je poměrně zajímavá a napínavá. Ikdyž pořádné rozuzlení přijde samozřejmě až ke konci.
Toť k věci, můžete hlasovat :-)

Design (1)

15. června 2011 v 19:34 | Chiara |  Designy

Takže toto je historicky první design na tomto blogu. Ti, co mají menší rozlišení obrazovky ho asi moc dobře nevidí, ale já doufám, že se to dá přežít :-)
Můj názor:
Podle mě je tento design celkem jednoduchý (no jo, nic lepšího já spatlat neumim :D), ale připadá mi takový svěží a přírodní... Prostě letní.
Asi je poznat, že jsem si s deignem nedala moc velkou práci, že? :-) Ale před tímto tu byly ještě asi tři designy, které nebyly o nic lepší....
Do komentářů prosím napište svůj názor :-)
Chiara

Anketa-Jaké žánry komixů čtete nejraději?

13. června 2011 v 15:00 | Chiara |  Ankety

Ano, anketa tu je, ale trochu později ( 24 hodin)... Vlastně jsem si na ni vzpomněla ještě včera odpoledne, kdy tu měla být, ale nastavila jsem ji až na dnešek. Anketa se týká komixů. Chtěla bych nějaký uskutečnit, ale asi až někdy v zimě, kdy je více času. Ještě nikdy jsem komix nedělala, ale chtěla bych si to aspoň zkusit. Budu moc ráda, když zahlasujete :-)

Zvláštní momentka z rodinné oslavy

12. června 2011 v 11:02 | Chiara |  Fotky ze hry
Hlásím se po dlouhé době. V aktivitě mi teď docela zabránil čtyřdenní výlet se školou a... znáte to. Blíží se konec června, jsou tu poslední šance na opravení známek. Jenže já jsem se nepřišla vykecávat, jak je hrozně málo času a mám tu pro vás něco pro zasmání. Totiž jednou, když moje siminka ( která byla ještě dítě, mimochodem) měla oslavu narozenin, se podivně natáhla, ale smrskla se až za chvíli. Podivné je, že nemám ve hře žádné downloady a hra mi blbne i bez nich. Nu což, aspoň je se čemu zasmát :-)


Takhle by to mělo být normálně. Taky že to normálně vypadá, že? ( Prosím nevnímejte diamanty na této fotce, nejde o žádné umělecké dílo.