Červenec 2011

Rodina Hart-1.část

31. července 2011 v 11:13 | Chiara |  Rodina Hart

Možná už je znáte Hartovi. Na první fotce cvičí Bebe Hartová na kytaru. Je to nejmladší člen rodiny.
Když se podíváte na druhou fotku, uvidíte Dorie a Guse Hartovy. To jsou manželé a vedou domáctnost.
Pokud se chcete podívat do jejich života, klikněte na Celý článek.

Kontakt

30. července 2011 v 16:21 | Chiara
649-039-836
-Můžete si mě přidat, kdykoliv, jen mi to prosím napište do komentářů, ať vím, kdo si mě to přidal :-)

E-mail: kpichlerova@gmail.com
Facebook nedávám každému, ale můžete si o něj napsat přes icq nebo e-mail. Ale nejsem povinna si vás přidat!


Design (2)

30. července 2011 v 11:12 | Chiara |  Designy

Takže nakonec se mi to naštěstí povedlo nastavit. Dnes ráno to byla otázka pěti minut, ale včera večer mi to ne a ne sedět :-D Naštěstí to dopadlo dobře :-)
Nevím, zda-li je lepší než ten předchozí (viz. rubrika DESIGNY), ale je takový pohodový. Musím přiznat, že mi nedal ani moc práce, jenom šlo o to udělat v Sims dobrou fotku :-D. Více v mém názoru.
Můj názor:
Líbí se mi jednoduché designy, ty blogové. Ta hodně blozích jsem viděla tento styl designů a dlouho jsem dloumala nad tím, jak to udělat (vlastně už nějaký takový podobný byl design č.1, ale přesto je toto trochu jiný styl, není dělaný s blogovou stránkou, jestli chápete (asi ne... :-D)). Ale nakonec jsem na to přišla.
Jak už jsem říkala, nebyl ani moc náročný (spíš vůbec). Nerada se patlám s designy, když jsem na tento blog dělala design č.1, před tím oficiálním bylo ještě asi pět jiných designů... :-D.
Takže já jsem s designem spokojená (kdybch nebyla, tak bych ho sem ani nedávala :-D).
Ještě musím říct, že s ''menu'', které je nahoře, jsem se insiprovala na blogu Simši (all-sims.blog.cz). Doufám, že jí to nevadí, ale jiný styl menu se mi moc nelíbil...
Budu ráda za každý názor. Jen doufám, že těm, co mají menší rozlišení obrazovky, se to taky dobře zobrazuje... Kdyžtak napište :-)
Chiara

Chiara

30. července 2011 v 10:22 | Chiara

Rekonstrukce...

29. července 2011 v 20:43 | Chiara
Už mě to socela štve, ten blog.cz.... Nějak se s ním nemohu sehrát. No nic, zkouším to dát nějak dohromady s tím novým layoutem, ale furt se mi to nějak divně posunuje... Zřejmě se na to podívám až zítra ráno. Dneska už se mi do toho nechce (už se sama sebe ptám, proč jsem se do toho pouštěla?! Asi za to mohou ty nefunkční ikonky...)
Poslední dny to tu nějak pokulhává. Je to asi tím, že jsem začala chodit na dobrovolné tréninky. Hmm... už se zase vykecávám, dneska je toho moc :-D Pro některé je asi ještě brzo, ale já si jdu schrupnout.
A nelekněte se té rekonstrukce. Kdybyste něco potřebovali, asi víte kde hledat. www.thesims3-chiara.blog.cz/rubriky...
Tak zatím ahoj. Doubrou noc!
Chiara

Grrrr....!!

29. července 2011 v 10:50 | Chiara
Promiňte mi za nesmyslný názec článku... Ale jinak se opravdu nemohu vyjádřit.
Totiž mám problém s klikacími ikonkami ve volitelném boxu v menu. Najednou to prostě přestalo fungovat. Když klikací obrázek do menu překopíruju, nefunguje. Když to udělám pomocí HTML také nefunguje. Prostě se v menu objeví obrázek, ale nejde přesměrovat na danou rubriku, je nefunkční, tudiž úplně k ničemu.
Už to zkouším asi po stojedné, ale pořád nic. Přemýšlím, zda-li to není tím novým ''systémem'', co blog.cz zavedl, myslím tím to vkládání obrázků a podobně. Protože když jsem zkoušela klikací ikonku dát do článku (překopírovat ji) tak mi také nefungovala. Zato, když jsem klikačku udělala rovnou v článku s pomocí HTML kódu, normálně fungovala. Snad mě chápete. Když překopíruju funkční klikací obrázek do volitelného boxu (a i do článku), přestane fungovat. Dělá vám to také tak? Já nevím, jestli je ZASE nějaká porucha, nebo něco dělám špatně....
Za každou radu budu vdděčná.
Chiara

The Sims

29. července 2011 v 9:49 | Chiara
-Obyčejné momentky zachycené při běžném hraní
-Zachycení každodenního života v The Sims 3
-několik obrázků vyfocených v The Sims 3 na dané téma

Končím s rodinou Gottwald

24. července 2011 v 11:37 | Chiara |  Aktuálně
Ano, je to tak. Nejde sice o to, že by mě přestalo bavit hrát za tuhle rodinku, ale ten příběh byl hrozně zamotaný... Klementina hrozně střídala ty chlapy :D Je to pravda, jak odkopla Chrise, zamilovala se do jiného týpka. Hádám, že by ho zase nechala a našla si nového... Proto nechci, aby ten příběh byl pořád na jedno brdo. Tedy spíš aby se to hodně nestřídalo a neměli jste v tom potom nepořádek.
Dneska jsem ale začala hrát už za přenastavenou rodinku Hart. Už mám fotky tak na 1-2 díly. Myslím, že tohle mě i bavit trochu víc :-) Takže během dneška nebo příštího týdne očekávejte rodinku Hart.
P.S. Dneska v 15:00 nebude anketa, buď něco jiného, nebo nic.
P.S.S. Taky se vám změnilo vkládání obrázků? Je to nějaké divné, nelíbí se mi to... :-D

Gottwaldovi-část 4

19. července 2011 v 12:00 | Chiara |  Rodina Gottwald
Upozornění:Tento díl jsem vzala trochu hopem, ale snad vám to nebude připadat tak zapeklité jako mně... :-D


S tím klapnutím dveří vstoupil do dveří Chris a lehl si ke Klementině. Ta neváhala a ''hupli na to''. Jenže to ještě netušili, co jim jejich ''poprvé'' přinese.

Anketa- Co máte za The Sims?

17. července 2011 v 15:00 | Chiara |  Ankety


Vím, že už je to taková otřepaná otázka, ale jsem zvědavá, jaké Sims hrají (nebo jen vlastní) návštěvníci mého blogu ;-)

VIDEO-Těhotná Klementina tancuje

16. července 2011 v 12:13 | Chiara |  Rodina Gottwald
Ha ha, teď jsem se vám prořekla, že Klementina bude těhotná :-D
Vkládám vám sem video, kde Klementina tancuje na takovou hroznou dětskou písničku, ale ta písnička a ty pohyby... připadá mi to docela srandovní :-D
Akorát mě mrzí, že Youtube tu kvalitu trošku zhoršilo, ale doufám, že to tolik nevadí :-)

Anketa-Jaký sport máte nejraději?

10. července 2011 v 15:00 | Chiara |  Ankety


Je neděle 15:00 a já vám pokládám další otázku. Jaký sport máte nejraději? Až zahlasujete, můžete mi povědět i něco víc ;-) Vím, že je asi těžké vybrat jen jeden, ale přece to zvažte a vyberte ten, který je vám nejblíže. Kdybych měla hlasovat já, určitě vyberu basketbal. Asi je to díky tomu týmovému duchu, musíte spolupracovat, jinak to opravdu nejde. A on je opravdu lepší výsledek 89:91 než 2:1 :-)
Chiara

Gottwaldovi-část 3

9. července 2011 v 13:52 | Chiara |  Rodina GottwaldPoté, co film skončil a všichni se z kina vytratili pryč, stáli před budouvou už jsem Klementina s Chrisem. Jen tak tam stáli a dívali se na sebe. Jenže Klementina už to nevydržela... Políbila ho. Chvíli ze sebe byla v šoku a Chris z ní očividně také, ale pochopil ji a pozval ji na večeři. Klementina se nenechala dvakrát pobízet a spolu s Chrisem ruku v ruce vyrazlili do nejbližší restaurace. Teď už spolu chodili.

Začátek prázdnin trávím s knihou v posteli

6. července 2011 v 16:34 | Chiara


Po dlouhé době zdravím!
okud sem chodíte, nejspíš jste si stačili všimnout, že jsem již po delší dobu ''trošku'' neaktivní. VYsvětlím vám to asi tak, že jsem byla po dobu 9 dní v Chorvatsku na táboře. Nestihla jsem vůbec nic přednastavit, za což se malinko omlouvám. Dobře, možná, že bych zase normálně po příjezdu domů zase přidávala články, atd., jenže co jsem se vrátila, přepadla mě angína s rýmou. No, tak mi nezbývalo nic jiného, než začít válčit. Dalo by se říci, že jsem válku vyhrála, ale ještě ne tak zcela celou.
Nemohla jsem na počítač, ale alespoň jsem si promyslela komiks. Už mám takovou malou představu, o čem by asi tak mohl být. Bude to nejspíš HOROR. Psát bych ho začala asi už o prázdninách, kdy je více volna, ale fotit budu nejspíš až v zimě, kdy je na to také čas :D
Infotmuji menší aktivitu, ale asi to pochopíte... :-)
Chiara