Srpen 2011

Diplomy od Simši (2x)

21. srpna 2011 v 21:15 | Chiara |  Píšu

Nemám teď moc náladu na blog, takže nejspíš stávkuju. Navíc k nám přijela teta z Anglie, se kterou se po celý rok nevidím, ta si ji chci taky užít.
Jako první jsem ''vyhrála'' diplom za 1. bleskovku. Na diplomu je moje oblíbená skupina Green Day. Diplom je nádherný, moc se mi líbí a ještě jednou děkuji :).

Design (3)

21. srpna 2011 v 8:46 | Chiara

Tohle je design asi až na třetí pokus :D Vůbec mi to nešlo nastavit, nějak se to musím naučit. Včera ráno jsem měla náladu utvořit design a jak jsem tvořila, tak mě ta nálada opouštěla... :-D
Můj názor:
Myslím si, že tu byly hezčí designy a že tenhle ani není takový ''simíkovský'' :-D To nebyl asi žádný, ale tenhle jde úplně z cesty. Jediné, co je na něm simíkovského, je ten diamant.
Nejsem s tímto designem moc spokojená, jak říkám, byly tu lepší designy... A můžu vám slíbit, že tu nebude dlouho :D

Simka (1) Edith Shell

19. srpna 2011 v 20:53 | Chiara |  Simíci

Přemýšlela jsem, zda-li bych také neměla zkusit vytvořit vlastní siminku a dát ji sem na stažení. Nakonec jsem se tedy rozhoupala a šla tvořit. Před tím jsem si do hry naládovala asi stovku downloadů. Také, že jsem dostala strach, když se mi během vytváření celá hra sekla a já musela celý počítač restartovat. Podruhé šlo naštěstí vše hladce.
Jsem teprve začátečník ve vytváření simíků, proto uvítám kritiku, budu za ni i ráda :-)
Další fotky a odkaz na stáhnutí v Celém článku.

Downloady

19. srpna 2011 v 19:52 | Chiara

Fotky na téma: Odpolední a večerní Bridgeport

17. srpna 2011 v 20:35 | Chiara |  Fotky na téma

Tentokrát je fotek mnohem víc než v předešlém článku s Bridgeportem, ale troufám si číct, že jsou mnohem lepší. Uvažuji, jestli jsem němela dát večerní Bridgeport jako samostatný článek :-D
Odpolední a večerní Bridgeport ↓

Fotky na téma: Ranní a polední Bridgeport

15. srpna 2011 v 13:12 | Chiara |  Fotky na téma

Jak jsem slíbila, máte tu fotky ranního a poledního Bridgeportu. Ještě tento týden tu bude odpolední a noční Bridgeport.
Ranní a polední Bridgeport ↓

Po Setmění- mé fotky

14. srpna 2011 v 19:50 | Chiara |  Fotky ze hry

Po dvou dnech se zase hlásím. Tentokrát s fotkami datadisku The Sims 3 Po Setmění, které jsem pořídila něhem hraní. Jen chci upozornit, že to jsou fotky z úplně běžného hraní, proto se sem tam vyskytne diamant, bublina a podobné. Nezadávala jsem žádné cheaty, proto, když to půjde, to prosím přehlížejte :-)

Noční můry, smrt a déja vu

12. srpna 2011 v 9:19 | Chiara |  Píšu
Blíží se úplněk a já mívám opravdu divné tušení. Už se mi zdálo o smrti třech blízkých. Jednu noc se mi zdálo, že se jeden můj blízký utopil. Celý den jsem potom byla úplně mimo, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Jenže to byl teprve začátek.

Chiara - Profil

10. srpna 2011 v 20:04 | Chiara


Už dlouho si říkám, že napíšu tento článek. Bohužel jsem se na to dostala až teď. Sice trošku déle, ale přeci :-).
Začnu to jednoduše. Mé křestní jméno je Klára (italsky Chiara :-). Pocházím z jihočeské vesničky, jejíž protiklad názvu je Křivá. (Pochopil to někdo?) Ráda poslouchám (rockovou, punkovou a metalovou!!) muziku.

Blend (1)

8. srpna 2011 v 20:16 | Chiara |  Blendy
Zdravíčko
právě jsem u babičky a nemám tu The Sims, tak jsem si řekla, že si budu hrát s Photofiltrem... Jo, já a PF, to nejde dohromady, ale hrozně mě to baví :-D Přišla jsem na to, že je ve Photofiltru něco jako guma. To bych nebyla já, kdybych to hned nevyzkoušela :-D Rozhodla jsem se udělat takový rádoby ''bléééndiQ'', jestli se tomu tak dá říkat :-D Téma je The Sims 3 Po Setmění, jelikož už tento týden by měl být nainsatlovaný na mém PC (Ještě že mám ten svátek :-D Tímto děkuji Babu za přání :-)).
Jsem s tímto blendem spokojená tak na 50 procent, děs a hrůza...

3 fotky s downloady

6. srpna 2011 v 8:23 | Chiara |  Fotky ze hry
Ano, je to tak, stáhla jsem si asi 30 nových downloadů (z toho jich funguje tak 1/3, ale to až potom :-D Stáhla jsem si jenom ty donwloady, co se instalují, protože ty packages, či co, mi nefungují. Docela mě naštvaly ty vlasy, já si jich stáhnu asi deset, a ony fungují jenom tři :-D Ty vlasy, co jsou z těch třech nejlepší, jsou otřesné (účes se mi líbí, jenom je to takové kostičkované...). Tak se kochejte a zbytek dočtěte v c.č. ;-)
Vidíte na těch vlasech ty sekanice?

Pár nových nápadů

4. srpna 2011 v 19:18 | Chiara |  Aktuálně
Nazdárek. Přináším vám dvě žhavé novinky. O těch se dozvíte níže.

První: NOVÝ KOMIX!
Ano, chtěla bych zde na blogu zahájit nový komix. Buďto už v srpnu, kdy bych mohla dostat moje vysněné Hrátky Osudu, které bych nejspíše dostala k svátku, který mám za necelý týden (12.8.).Nebo až si na datadisk sama našetřím. Hrozně bych to s tím chtěla fotit.
Možná vás zklamu, ale nebude to horor, jak jsem slibovala. Bude se jednat o deník patnáctileté Bridget. Už mám děj trošku promyšlený, ale uvidíme, s focením komixů zkušenosti nemám, ale zkusím se podívat po nějakém návodu, kde bych našla nějaké tipy a triky. Koukala jsem, že komixů s deníky je po blogách spousta, právě proto bych svůj komix chtěla udělat něčím zvláštní a ne jen s holkou, co pořád řeší módu a jiné.
Dokonce uvažuji, že bych kvůli komixu trochu zariskovala a stáhla bych si nějaké donwloady. (Opravdu bych se moc bála, abych zase nechytla nějakého bacila do počítače.)
Věřím, že sesdtavení dobrého komixu dá práci, ale i tak do toho půjdu a uvidím :-).


Jak si prakticky ušetřit čas spojením dvou činností

1. srpna 2011 v 11:43 | Chiara |  Fotky ze hry
Dobré ráno (poledne). Moje siminka, za kterou hraji, vymyslela praktický nápad! Už jste určitě zažili nepříjemnou záležitost při obědě, kdy vám jídlo chutnalo, byli jste přecpaní a najednou se vám chtělo na záchod? Od toho je tu praktické řešení: Vemzměte si jídlo s sebou na záchod! Můžete vykonávat potčebu a přitom se cpát. Zde je názorná ukázka: